• cs
  • en
  • de
  • es
  • zh
  • hu

Penzion V Roklích - ubytování na okraji Prahy

Jsme v plném provozu. 

Poznámka COVID19: používáme nejsilnější na trhu dostupnou dezinfekci pro ochranu vašeho zdraví. 

Apartmány mají vybavené kuchyně, tudíž si můžete sami uvařit a nemusíte se spoléhat na to, zda je nebo není v okolí možnost stravování. 

Ubytujte se v apartmánu s postelí s nebesy nebo v apartmánu s otevřeným krbem a vlastní zahrádkou s houpací sítí.

Garantujeme Vám naprostou spokojenost a nejlepší poměr kvalita/cena, který můžete v regionu Praha-východ za své peníze získat. Ubytování je za velmi příznivé ceny, najdete nás na okraji obce Kuří (1km od Exitu 10/12 na D1) nedaleko Říčan u Prahy, v ulici s minimálním automobilovým provozem.

Součástí penzionu je uzavřené parkoviště s kapacitou 12 míst! 

Wi-Fi připojení je zdarma. Od 1.10.2017 máme nového poskytovatele internetu, který nám garantuje výjimečnou rychlost stahování i posílání dat ve výši 30/30 Mb/s. Celkem máme tři wi-fi vysílače, které dobře pokrývají signálem celý penzion.

Rychlost interneru Penzion V Roklich

Všechny apartmány a pokoje jsou vybaveny TV, lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, nádobím a vlastním sociálním zařízením s WC. (více v odkazu Pokoje). Nově máme v každém pokoji fén. Na terase máme k dispozici krásný nový lávový gril, který si lze za mírný poplatek pronajmout.

Ubytování již není včetně snídaně (džus, čaj, croissant). Lze si po domluvě doobjednat snídani větší za cca 160 Kč na osobu. Z kapacitních důvodů neprovozujeme restauraci. Rádi doporučíme restauraci v blízkém okolí. Všem hostům je při příjezdu k dispozici voda, káva a čaj zdarma. Další potraviny a nápoje lze dokoupit na recepci.

CHECK-IN POZOR ZMĚNA (příjezdy na ubytování):  15:00-18:30

CHECK-OUT (odjezdy): do 10:00

Příjezdy (popř. odjezdy)  mimo stanovené časy check-in, out jsou možné pouze  po předchozí dohodě. 

Při objednávání ubytování prosíme o sdělení přibližného času příjezdu, abychom tak mohli lépe zabezpečit klidný  a bezproblémový průběh Vašeho přijetí na ubytování.

Spojení hromadnou dopravou do Prahy:   autobusová zastávka  50 m, dále pak

  • autem do Aquapalace Čestlice: 4 min
  • autem do Prahy (metro Opatov, parkoviště P+R): 10 min
  • autobusem do stanice metra Opatov: 28 min
  • vlakem do centra Prahy (Hl. nádraží): 29 min
  • autobusem na nádraží Říčany: 7 min

Rezervace
Novinky
17.12.2021
Ubytovací poplatek jen 6 Kč.

Od 1.1.2022 zavádí Praha ubytovací poplatek ve výši 50 Kč za osobu a noc. Využijte faktu, že náš penzion je pouze 1 km od Prahy a tudíž se na něj vztahuje ubytovací poplatek stanovený městem Říčany, který zůstává ve výši 6 Kč na osobu a noc. Ubytujete-li se u nás, výrazně ušetříte!

>>
12.7.2021
Pokoj č. 5 nově.

Remodelovali jsme váš oblíbený pokoj č. 5.

>>
1.3.2021
Ubytovací poplatek

Vážení hosté, od 1.3.2021 jsme nuceni účtovat ubytovací poplatek ve výši 6 Kč za každou dospělou osobu a noc zvlášť k ceně ubytování. Děkujeme za pochopení.