• cs
  • en
  • de
  • es
  • zh
  • hu

Ubytování - Penzion V Roklích

Apartmán č. 1

Apartmán sestává ze dvou pokojů. V prvním je kuchyň, rozkládací válenda, jídelní stůl a tři židle. Ve druhém pokoji je ložnice. Lůžka jsou velmi pohodlná, šíře 110cm. Kuchyň je plně vybavená, je s lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí, nádobím a příbory, toustovačem a mikrovlnkou. Součástí apartmánu je TV jak v prvním, tak ve druhém pokoji. Apartmán je v přízemí penzionu. Součástí je koupelna s WC, vybavená sprchovým koutem s Ravak zástěnou. Jedná se o striktně nekuřácký pokoj.

Apartmán č. 2

Apartmán sestává ze dvou pokojů. V prvním je kuchyň a jídelna. Ve druhém pokoji je krásná manželská postel a palanda. Horní lůžko palandy je i pro dospělého jedince, ale počítáme ho jako přistýlku a může být použito osobou do 90kg. Kuchyň je plně vybavená, s mikrovlnkou, lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí, nádobím a příbory. V ložnici je TV. Koupelnu tvoří dvě místnosti, první je s umyvadlem a další je s WC s nově přestavěným sprchovým koutem.

Apartmán č. 3

Apartmán č.3 je nově přemodelovaný apartmán, nyní o velikosti jednoho pokoje. Součástí je pohodlná velká manželská postel, dále je v něm palanda s výsuvnou přistýlkou a ještě jedna postel. V apartmánu je moderní kuchyň, koupelna se dvěma umyvadly, dále WC, a sprchový kout. Kuchyň je plně vybavená s lednicí, mikrovlnkou, keramickým stylovým dřezem, příbory, nádobím a rychlovarnou konvicí. Celková kapacita pokoje je šest osob, ale šestá osoba musí být dítě, nosnost šestého lůžka je cca 70kg. Jedná se o striktně nekuřácký pokoj.

Pokoj č.4 s terasou

Je vybaven manželským (francouzským) lůžkem šíře 160cm, kde se skvěle vyspí jeden člověk nebo docela pohodlně manželský pár. Pokoj je vybaven TV, lednicí, rychlovarnou konvicí, toustovačem a vařičem. Součástí pokoje je koupelna vybavená sprchovým koutem (90x90cm) a moderní zástěnou, umyvadlem a WC. Z pokoje lze vyjít na pěknou prostornou terasu, kde je hostům k dispozici posezení. Jedná se o striktně nekuřácký pokoj.

Pokoj č.5 s terasou

Je vybaven manželským (francouzským) lůžkem šíře 160cm, kde se skvěle vyspí jeden člověk nebo docela pohodlně manželský pár. Pokoj je vybaven TV, lednicí, toustovačem a rychlovarnou konvicí. Součástí pokoje je koupelna vybavená sprchovým koutem (90x90cm) a moderní zástěnou, umyvadlem a WC. Z pokoje lze vyjít na pěknou prostornou terasu, kde je hostům k dispozici posezení. Jedná se o nekuřácký pokoj.

Apartmán č.6 s terasou

Apartmán č.6 sestává ze dvou samostatných pokojů. V prvním je jídelna se stolem a čtyřmi židlemi a taktéž s kuchyní. Kuchyň je vybavena lednicí, vařičem, rychlovarnou konvicí, nádobím a příbory, toustovačem a mikrovlnkou. Druhý pokoj je zařízen 1 manželskou postelí (200cm x 200cm), rozkládacím gaučem (160cm x 200cm) a přistýlkou (195cm x 80cm).  Ve druhém pokoji je LED TV. Součástí apartmánu je soukromá terasa, kde lze posedět. Koupelna v tomto apartmánu je vybavena vanou s moderní sprchovou zástěnou. Jedná se o hosty velmi oblíbený apartmán.

Apartmán č.7 se soukromou zahradou

Je nevětším, nejluxusnějším a nejoblíbenějším apartmánem v penzionu. Apartmán disponuje dvěma samostatnými oddělenými pokoji. V každém pokoji jsou k dispozici dvě manželská lůžka.  Celková kapacita apartmánu je čtyři osoby. Přistýlka je možná, do apartmánu se pohodlně vejdou až tři přistýlky.

Součástí apartmánu je koupelna s vanou, která je oddělena  sprchovou zástěnou Ravak a WC. V hlavním pokoji je prostorná jídelna se šesti židlemi. Součástí hlavního pokoje je i krb, kde si návštěvníci mohou po zaškolení a poplatku za dřevo sami zatopit. Krb je otevřený a dívání na něj poskytuje výjimečný zážitek.

Apartmán je vybaven i kuchyňkou s lednicí, dřezem, vařičem, mikrovlnkou, varnou konvicí, nádobím a příbory.

Apartmán má v obou pokojích velká francouzská okna, kterými se lze dostat do soukromé zahrady, kde lze posedět pod vzrostlými stromy. Děti si mohou bezpečně hrát v dětském pískovišti a všichni hosté si mohou odpočinout v soukromé houpací síti (pro dvě dospělné osoby). Posedět lze u zahradního stolu na jedné z šesti zahradních židlí.

Apartmán č.8 s infrasaunou

Apartmán je ideální pro romantické a zamilované duše. Je vybaven na zakázku vyrobeným nábytkem včetně postele s nebesy, podlaha je designová s intarzní dlažbou. Apartmán je vybaven prostornou koupelnou s WC, rohovou vanou a s infra saunou. Saunu lze použít bez dalších dodatečných poplatků.

V apartmánu lze umístit i dvě přistýlky pro děti do 160cm. Celková kapacita apartmánu je dvě dospělé osoby a dvě děti. Součástí pokoje je pěkná plně vybavená kuchyň (s lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, nádobím a příbory) a jídelní kout se třemi židlemi a jednou stoličkou. Apartmán je vybaven velkou LED televizí.

Apartmán č.9

Apartmán je vybaven pohodlným lůžkem o velikosti 180 x 200 cm, které je specilálně vyrobeno s výztuhou i pro osoby s vyšší hmotností. Součástí apartmánu je stylová koupelna se sprchovým koutem z litého mramoru velikosti 120 x 90 cm, kde se naráz pohodlně osprchují dvě dospělé osoby. Ke zpříjemnění zážitku ze sprchování je ve sprše k dispozici tropický déšť a ve sprše se lze uzavřít kvalitní sprchovou zástěnou Ravak. Součástí koupelny je WC.

Do apartmánu nelze přidat přistýlku. Celková kapacita apartmánu je dvě dospělé osoby. Součástí pokoje je pěkná plně vybavená kuchyňka (s lednicí, vařičem, nádobím, příbory, rychlovarnou konvicí) a jídelní kout.

Apartmán je jako všechny pokoje v penzionu vybaven žaluziemi a nadto ještě neprůhlednými závěsy. Díky těm je vhodnou volbou pro zákazníky, kteří potřebují spát jako v noci i přes den.

Apartmán č.10

Apartmán je vybaven manželským lůžkem, které je oddělené od hlavního pokoje dveřmi a je zastrčené a schované ve výklenku. Pro dva dospělé přináší ideální soukromí. V hlavní místnosti jsou další tři lůžka, přičemž jedno se nachází na palandě. Naproti vstupních dveří do apartmánu se nachází venkovní terasa, kde lze posedět. Pokoj je vybaven kuchyní s jídelním stolem a židlemi pro pět lidí. V kuchyňce je lednice, mikrovlnka, rychlovarná konvice, nádobí a příbory. Koupelna je vybavena sprchovým koutem s moderní zástěnou a samozřejmě vlastním WC. Apartmán je vybaven velkou LED televizí.

Rezervace
Novinky
6.3.2024
Apartmán č.6 je v novém kabátě!

Design, který odpovídá našemu stylu "příměstská příroda." Líbí?

>>
22.12.2023
Automat na kávu

Automat na kávu

Máme pro vás nový automat na kávu. :-)

>>
11.8.2023
Zrychlili jsme internet

Nyní se lze připojovat rychlostí 100 Mb/s a odesílat data rychlostí 25 Mb/s. Viz foto na úvodní stránce.